Zagraj w EuroMillions z LottoPark!

11 lipca 2017, 11:06

LottoParkEuroMillions dostępne jest w wielu serwisach internetowych, które proponują dostęp do losów loterii liczbowych przez Internet. Jednym z nich jest szczególnie przez nas polecany serwis LottoPark, który chcielibyśmy dziś przedstawić i zaproponować naszym czytelnikom. Wybór odpowiedniej firmy, która pomoże w dokonywaniu transakcji, jest bardzo ważnym zadaniem, dlatego warto wybrać tych, którzy cieszą się znakomitą opinią. Przykładem może być wspomniane LottoPark.

LottoPark oferuje usługi dla fanów loterii liczbowych z naciskiem na graczy posługujących się językiem polskim. Cała oferta prezentowana jest po polsku, a co więcej, w obsłudze klienta pracują osoby płynnie posługujące się polskim w mowie i piśmie. Dzięki temu korzystanie z serwisu jest znacznie wygodniejsze i przystępniejsze dla każdego, kto chciałby grać w EuroMillions przez Internet i nie obawiać się o brak zrozumienia anglojęzycznych zapisów. Kierowanie oferty do Polaków jest jedną z największych, jeśli nie największą zaletą firmy, która z każdym dniem zdobywa coraz większe uznanie wśród polskich graczy marzących o zdobyciu fortuny dzięki loteriom lotto.

W ofercie LottoPark, poza oczywiście EuroMillions, można znaleźć również inne znane gry lotto, takie jak SuperEnalotto, Powerball, Eurojackpot, Mega Millions, UK Lottery czy polskie Lotto. Dostęp do zagranicznych loterii z bardzo atrakcyjnymi kumulacjami jest więc znacznie ułatwiony – wystarczy wybrać coś z oferty firmy, dokonać transakcji i można czekać na wyniki losowania i… wielką wygraną. Serwis stawia przede wszystkim na te gry, które gwarantują najwyższe pule nagród do zdobycia, jak np. kumulacja EuroMillions czy rekordowe jackpoty Powerball.

W serwisie zakup losów jest bardzo prosty. Gracz wybiera loterię, którą jest zainteresowany, dokonuje wyboru numerów lub korzysta z opcji quick pick czyli polskiego chybił-trafił, opłaca zamówione losy i to wszystko. Pozostaje jedynie czekać na oficjalne wyniki losowania lotto – w przypadku wygranej, która nie przekracza 10 tysięcy złotych, zostanie ona wypłacona na konto gracza, a gdy w grę wchodzi większa kwota – sposób odbioru nagrody jest indywidualnie ustalany z danym klientem. LottoPark może przekazać oryginalny kupon graczowi lub pomóc w odbiorze gotówki od organizatora loterii.

Bogactwo oferty i łatwość dokonywania transakcji wspierane są przez kolejną poważną zaletę, a mianowicie mnogość opcji płatności dostępnych w firmie. Klient może zapłacić nie tylko kartą kredytową, ale również za pomocą alternatywnych metod jak Skrill, Neteller, BitCoin, Transferuj.pl. To ewidentne wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, ponieważ naprawdę wiele osób oczekuje możliwości dokonywania płatności za pomocą alternatywnych metod, które w dzisiejszych czasach są coraz bardziej popularne. LottoPark jest pierwszym serwisem, w którym można dokonać płatności za losy lotto za pomocą bitcoinów!

EuroMillions w serwisie LottoPark należy do najchętniej wybieranych loterii, a to za sprawą wysokich kumulacji i przejrzystych zasad. Gracze korzystający z serwisu, wygrywają nagrody mniejszego stopnia, do kilku tysięcy euro. Według opinii użytkowników, firma jest wypłacalna i przelewa swoim klientom wygrane pieniądze, które mogą zostać wypłacone lub wykorzystane na zakup kolejnych losów.

Naszym zdaniem firma LottoPark jest godna zaufania i warta tego, by poznać ją bliżej, wypróbować i korzystać z oferty, by spełnić marzenia o wielkiej wygranej w lotto. Polecamy i zachęcamy do gry w EuroMillions online i pozostałe loterie za pośrednictwem firmy, która według nas zasługuje na piątkę z plusem!

Aby zagrać w EuroMillions przez Internet – odwiedź LottoPark.com i załóż bezpłatne konto gracza.

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.