Wskazówka lotto: czego nie robić, gdy wygrasz w EuroMillions?

04 kwietnia 2017, 12:10

lottoGdy wygrasz w lotto reakcja jest dość oczywista: radość, euforia, milion pomysłów na minutę i nieograniczone szczęście. To tak, jak z miłością, chciałbyś ze wszystkimi podzielić się swoją radością, wręcz wykrzyczeć światu, że wygrałeś w lotto. Bardzo łatwo jest popełnić błędy, które mogą utrudnić lub nawet odebrać możliwość cieszenia się wygraną.

Poniżej przedstawiamy kilka najczęściej pojawiających się błędów, czyli czego absolutnie nie robić, gdy zdobędziesz duże pieniądze w EuroMillions bądź innej loterii, w którą grasz. Jeśli będziesz przestrzegać tych zasad to zwiększysz swoje bezpieczeństwo, a także będziesz mógł cieszyć się swoją wielką wygraną.

Nie rzucaj pracy! Wiemy, że to bardzo kuszące, by móc uwolnić się od obowiązków zawodowych i (często) znienawidzonego pracodawcy, ale nie wolno palić za sobą mostów. Nigdy nie wiadomo, kiedy kontakty z przeszłości mogą się przydać. Poza tym porzucenie pracy i jednoczesne korzystanie z wygranych pieniędzy może wzbudzić duże podejrzenia: o nieuczciwe życie lub o… wygraną w lotto. Zamiast rzucać pracę, lepiej ją po prostu zmienić i otworzyć swój własny biznes. Zajęcie się czymś, co daje satysfakcję i pieniądze, to dobry sposób na życie pełne smaku.

Pod żadnym pozorem nie informuj o wygranej wszystkich dookoła! Gdy wygrasz w EuroMillions, oczywiste jest że chciałbyś wręcz wykrzyczeć światu, że zdobyłeś duże pieniądze. Jednak może to sprowadzić na Ciebie duże kłopoty. Nie chodzi tylko o pogróżki, szantaże i prześladowania, ale również o to, że nagle wszyscy dookoła będą potrzebowali pomocy i to właśnie Ty miałbyś być ich wybawicielem. Kłopoty finansowe, różnego rodzaju marzenia, długi czy nawet choroby to tylko niektóre z pilnych potrzeb, z którymi zapewne zwracaliby się do Ciebie przyjaciele, krewni, znajomi, sąsiedzi czy nawet osoby zupełnie obce. Po co ryzykować i sprowadzać na siebie nadmierne zainteresowanie?

Nie wydawaj pieniędzy, których jeszcze nie otrzymałeś! Często jest tak, że gdy gracz dowie się, że jego liczby zostały wylosowane w EuroMillions czy innej grze lotto, zaczyna kupować, wydawać, spełniać swoje zachcianki. Znane są historie, gdzie świeżo upieczony milioner lotto wydał już sporą część pieniędzy, a potem okazywało się, że nastąpiła pomyłka. Źle sprawdzono liczby, telewizja wyemitowała losowanie z zeszłego tygodnia albo wszystkie liczby wskazało więcej osób, a więc nagroda wynosi mniej, niż się spodziewano. Nie wszystko będzie można zwrócić, nie każdy sklep przyjmuje zwroty, dlatego z wydawaniem pieniędzy warto poczekać, aż będzie się je fizycznie miało na koncie czy w sejfie.

To podstawowe błędy, których możesz uniknąć. Wygrana w lotto online wymaga odpowiedzialności i rozsądku. Jesteś gotowy, by zostać lotto milionerem?

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.