Poznaj EuroMillions i graj online w jedną z najlepszych loterii świata

20 marca 2017, 19:17

euromillions onlineEuroMillions to loteria liczbowa, którą z pewnością powinien zainteresować się każdy fan gier typu lotto. Wysokie kumulacje, rekordowe wygrane, proste zasady i dostęp do losów loterii sprawiają, że gra EuroMillions zdobywa popularność na całym świecie.

W Polsce EuroMillions dostępne jest od niedawna, w formie online, czyli za pośrednictwem serwisów, które oferują grę przez Internet. Zakupu można dokonać za pomocą kilku kliknięć myszką, mając dostęp do płatności internetowych zapłata za losy lotto nie powinna stanowić żadnego problemu.

Loteria EuroMillions stacjonarnie dostępna jest m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii czy Austrii. Losy można kupić w licznych kolekturach, kioskach i punktach sprzedaży, a nawet w marketach czy na pocztach. Ceny losów EuroMillions nie są wygórowane – to około 2/3 euro, w zależności od kraju, w którym kupuje się papierowe kupony.

Wybór 5 liczb podstawowych (od 1 do 50) i 2 liczb dodatkowych (od 1 do 11) to warunek konieczny, by zagrać w EuroMillions. By rozbić kumulację należy wytypować poprawnie wszystkie liczby. Kumulacje EuroMillions mogą osiągnąć maksymalnie 190 milionów euro, czyli około 810 milionów złotych!

Dwukrotnie w historii loterii, która funkcjonuje od 2004 roku, padła tak duża wygrana pierwszego stopnia. Wielokrotnie główna nagroda przekraczała granicę 100 milionów euro. Nic więc dziwnego, że każde kolejne losowanie europejskiego lotto przyciąga kolejnych graczy, którzy marzą o wielkich wygranych i niezależności finansowej.

Historie milionerów lotto, którzy wygrali w EuroMillions są różne i nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Zwycięzcy EuroMillions różnie pokierowali swoim życiem. Jednak to nie przeszkadza w tym, by kolejne osoby kupowały losy loterii i sprawdzały wyniki losowania EuroMillions czekając na dzień, w którym europejska loteria odmieni ich życie.

Chcesz zagrać w EuroMillions? Wybierz jeden z serwisów internetowych, w których można grać w tę loterię przez Internet. Postaw na swoje szczęśliwe liczby i sprawdź, czy przyniosą one spełnienie marzeń, status milionera i nieograniczone możliwości.

Europejskie lotto: losowania w każdy wtorek i każdy piątek, w Paryżu.

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.