Kumulacja EuroMillions do zdobycia – wygraj 58 milionów euro!

27 marca 2017, 11:41

kumulacja EuroMillionsEuroMillions zaprasza swoich miłośników, a także każdą osobę, która chciałaby wygrać fortunę w lotto, do udziału w najbliższym losowaniu tej niezwykłej loterii liczbowej. W piątkowym losowaniu czeka aż 58 milionów euro w puli!

Od kilku tygodni żaden z graczy europejskiej loterii nie zdobył głównej wygranej. Oznacza to, że z losowania na losowanie pula nagród zwiększała się, by w piątek osiągnąć wysokość 58 milionów euro. To ponad 244 miliony złotych w puli, które mogą trafić do szczęśliwego gracza, który poprawnie wytypuje wszystkie liczby wybrane przez maszynę losującą.

Aby zagrać w EuroMillions można wybrać jedną z dwóch opcji: kupić losy stacjonarnie, w jednym z krajów, w których funkcjonują kolektury EuroMillions (m.in. w Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii) lub skorzystać z oferty serwisów, które udostępniają możliwość gry w EuroMillions przez Internet.

Kumulacja EuroMillions z całą pewnością jest warta tego, by zaryzykować, kupić los, wytypować 5 liczb podstawowych oraz 2 liczby dodatkowe. Jeżeli uda się poprawnie wskazać liczby – główna nagroda jest Twoja!

Co można kupić za 58 milionów dolarów? Możliwości jest naprawdę mnóstwo. Taka kumulacja pozwala spełnić wiele marzeń, zabezpieczyć przyszłość, pozwolić na spłatę różnego rodzaju zobowiązań czy umożliwić szaleństwa i odrobinę dobrej zabawy.

EuroMillions jest jedną z tych loterii, które cieszą się zainteresowaniem na całym świecie. My w szczególności polecamy grę Polakom, ponieważ wiadomo, że w Polsce mnóstwo osób to fani gier lotto. Kumulacja EuroMillions będzie więc na pewno zachęcająca, zwłaszcza że w krajowym Lotto w najbliższym losowaniu pula wynosi zaledwie 5 milionów złotych.

Warto zdecydować się na grę w europejskie lotto, bo żeby wygrać – trzeba grać. Marzenia trzeba spełniać, nieczęsto spełniają się same. Najbliższe, piątkowe losowanie EuroMillions może otworzyć furtkę do wielkiej wygranej, ale żeby tak się stało – trzeba sięgnąć po klucz, czyli po… losy EuroMillions!

Jesteś gotowy na grę? Wybierz swoje numery lotto i zagraj w jedną z największych loterii lotto na świecie. Powodzenia!

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.