Jak wybierać numery lotto? 3 popularne metody

10 kwietnia 2017, 13:30

numery lottoWybór liczb, które mają przynieść nagrodę główną w EuroMillions, to poważne zadanie, któremu należy poświęcić odpowiednią ilość czasu. Od tego które liczby wybierzesz, zależy to czy rozbijesz bank loterii liczbowej. Nie jest to prosty wybór, ale istnieją metody, które mogą pomóc wybrać numery lotto. Poznaj 3 popularne metody stosowane przez graczy na całym świecie, zastosuj je w praktyce i zagraj w EuroMillions online!

Szczęśliwe liczby jako numery lotto

Większość graczy korzystających z loterii liczbowych ma swoje szczęśliwe liczby, z których tworzone są zestawy numerów biorące udział w losowaniach. Niektórzy konsekwentnie nawet przez wiele lat skreślają te same liczby wierząc, że wreszcie przyjdzie taki moment, w którym dzięki nim wygrają główną nagrodę w loterii EuroMillions. Mogą to być daty urodzin, rocznice, numery telefonu czy nawet numery rachunków bankowych. Różnorodność szczęśliwych liczb jest ogromna – wszystko zależy od tego co dla kogo ma znaczenie.

Numery lotto wskazane przez wróżkę

Coraz więcej osób, chcąc poznać liczby, które mogą przynieść wielką wygraną, odwiedza wróżbitów i astrologów, którzy na podstawie horoskopów i wróżb mogą wskazać takie momenty w życiu, w których gracz ma największą szansę na nagrodę. Niektóre wróżki mogą również wskazać konkretne liczby. Nawet jeżeli nie wierzy się w magię, warto spróbować i przekonać się na własnej skórze, czy liczby lotto wskazane przez wróżbitę, przyniosą szczęście. Co więcej, niektórzy gracze korzystają z liczb, które np. się im przyśniły czy które danego dnia wiele razy spotykali na swojej drodze. Ty też możesz spróbować przygotować zestaw swoich znaczących liczb i sprawdzić co z tego wyjdzie!

Nasza wskazówka: Archiwum lotto i ostatnio wybrane numery lotto dla EuroMillions i innych wiodących loterii sprawdzisz z łatwością pod adresem: lottopark.com/pl/wyniki/. Sprawdź które liczby losowane są najczęściej i której numery lotto pozwoliły w ostatnim tygodniu zdobyć nagrody w loteriach liczbowych.

Liczby lotto według statystyk

Ta metoda wybierana jest głównie przez statystyków i matematyków czy osoby, które lubią zajmować się obliczeniami i prawdopodobieństwem. Na podstawie wyników poprzednich losowań obliczane jest prawdopodobieństwo wylosowania po raz kolejny danej liczby. Ta metoda wymaga naprawdę dużo cierpliwości i wiele czasu, aby przygotować zestaw liczb, które są najbardziej prawdopodobne w kolejnych losowaniach. Trzeba pamiętać, że losowanie, jak sama nazwa wskazuje, to wybór przypadkowy, o którym decyduje los, więc nawet najlepsze obliczenia mogą być chybione. Nie zaszkodzi jednak spróbować.

A Ty jakich metod używasz, by wybrać liczby do losowania lotto?

Wybierz swój zestaw numerów i zagraj w EuroMillions online już dziś! Zwycięzcy EuroMillions korzystają z różnych metod i nie zawsze stawiają na tę samą, nie ma więc utartej reguły.

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.