Jak grać w EuroMillions?

20 czerwca 2017, 20:50

jak grać w EuroMillionsEuropejska loteria liczbowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Coraz więcej osób poszukuje informacji jak grać w EuroMillions i gdzie można kupić losy tej interesującej loterii. Aktualnie można korzystać z dwóch metod na grę: stacjonarnie i online.

EuroMillions stacjonarnie

W tradycyjnej formie loteria dostępna jest na terenie krajów: Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Szwajcaria, Portugalia, Irlandia, Luksemburg, Belgia i Austria. Kolektury EuroMillions rozsiane są po terenie tychże krajów, losy można kupić w kioskach, na stacjach benzynowych czy w sklepikach i marketach. Aby zagrać należy wypełnić tradycyjny, papierowy kupon, na którym skreśla się wybrane liczby. Kupon trafia do automatu drukującego oficjalne losy loterii EuroMillions.

Aby kupić los tradycyjnie, trzeba być mieszkańcem danego kraju albo dokonać zakupu podczas wizyty, np. wyjazdu turystycznego. Można także poprosić znajomych czy rodzinę o to, by w naszym imieniu dokonali zakupu. Jednak na dłuższą metę jest to niewygodne i kłopotliwe.

EuroMillions przez Internet

Dla osób, które przebywają poza wyżej wymienionymi krajami, dobrym rozwiązaniem będzie gra w europejskie lotto online. Wystarczy wybrać jeden z serwisów, w których loteria dostępna jest przez Internet. Gracz, po zarejestrowaniu swojego konta klienta, może wskazać swoje szczęśliwe liczby, opłacić dowolną liczbę losów i zlecić ich zakup. Serwis, który oferuje grę w EuroMillions online, dokonuje zakupu tradycyjnych papierowych losów w imieniu swojego klienta. Wizyta w stacjonarnej kolekturze odbywa się w ramach przedstawicielstwa.

W przypadku wygranej niższego stopnia to serwis internetowy wypłaca klientowi wygraną. Z reguły serwisy świadczące usługi pośrednictwa w zakupie losów loterii liczbowych określają w swoim regulaminie do jakiej kwoty wypłacają wygrane, a od jakiej kwoty konieczny jest odbiór oryginalnego losu lub ustalenie metody odbioru głównej nagrody od organizatora loterii. Najczęściej klienci wybierają osobisty odbiór losu od przedstawiciela serwisu, a następnie samodzielny odbiór wygranej.

Jak grać w EuroMillions?

Zadanie dla gracza to wybór 5 liczb z puli od 1 do 50, a także 2 liczb dodatkowych, nazywanych Lucky Star, z puli od 1 do 11. By wygrać nagrodę pierwszego stopnia, należy poprawnie wskazać wszystkie 7 liczb. Poprawne wskazanie co najmniej 2 liczb gwarantuje możliwość odbioru wygranej najniższego stopnia.

Korzystając z serwisów oferujących EuroMillions przez Internet możesz skorzystać z opcji chybił-trafił, a więc automatycznego wyboru liczb. Możesz zagrać jedną lub więcej linii, czyli zestawów liczb. Im większa liczba linii, tym większe szanse na zdobycie nagrody.

Losowania EuroMillions odbywają się w każdy wtorek i każdy piątek. Warto mieć na oku ule wynosi najbliższa kumulacja EuroMillions, by nie przegapić naprawdę dużych okazji na bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne. Co kilka losowań trafia się to, w którym do zdobycia są naprawdę ogromne pieniądze!

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.