Na czym polega grupowa gra w EuroMillions?

06 lipca 2017, 13:40

EuroMillionsCzy słyszałeś już o grupowym lotto? Coraz więcej osób na całym świecie decyduje się na korzystanie z tej metody gry, by móc zwiększyć swoje szanse na wygraną w lotto. W przypadku EuroMillions od pewnego czasu można zauważyć tendencję rosnącą jeśli chodzi o grę grupową. Stało się to nie tylko modne, ale przede wszystkim naprawdę skuteczne. Co czwarta duża kumulacja zdobywana jest przez graczy grających grupowo. O co w tym chodzi i jak wykorzystać tę metodę, by mieć większe szanse na zgarnięcie wielkiej kumulacji?

Grupowe lotto to nic innego jak wspólna gra więcej niż jednej osoby. Pionierem są gracze słynnej włoskiej gry SuperEnalotto, którzy już od bardzo dawna w gronie rodzinnym czy w grupie znajomych kupują losy włoskiej loterii wspólnie, by móc nabyć większą ich ilość. Bardzo szybko ta metoda rozprzestrzeniła się wśród graczy innych loterii, również loterii EuroMillions, ponieważ kumulacje są na tyle kuszące, że miłośnicy lotto chwytają się różnych metod, by powiększyć prawdopodobieństwo zdobycia nagrody.

To oczywiste, że przeciętna osoba nie jest w stanie kupić więcej niż kilku losów z powodu kosztów. Aby zwiększyć szansę na wygraną, warto zainwestować w dużą ilość losów – dziesiątki albo nawet setki. Jedynie łącząc siły i możliwości finansowe z innymi osobami, można zapewnić sobie dużą ilość linii czyli zestawów liczb, które wezmą udział w losowaniu. Stawiając na grupowe lotto można kupić tyle losów EuroMillions, na ile pozwolą wspólnie zebrane fundusze.

Oczywiście w przypadku zdobycia nagrody, powinna być ona podzielona po równo na wszystkich uczestników grupy lub zgodnie z ich wkładem w zakup losów. Wszystko zależy od tego jak grupa jest zorganizowana i na jakich zasadach decyduje się na wspólną grę. Idealną sytuacją jest wspólne, równe ponoszenie kosztów zakupu losów, jak i równy podział nagrody pieniężnej zdobytej dzięki losom EuroMillions.

Grupowe lotto przeważnie posiada lidera grupy, który decyduje o wyborze numerów, które wezmą udział w losowaniu. Zdarza się również tak, że liczby lotto wybierane są losowo, za pomocą metody chybił-trafił. W niektórych grupach każdy z graczy wybiera swoje numery lotto i kupuje losy z wybranymi przez siebie numerami, ale nadal obowiązuje zasada podziału wygranej z innymi członkami grupy.

Skuteczność grupowego lotto jest trudna do zbadania, ponieważ jak wiadomo, zwycięzcy lotto najczęściej niewiele o sobie mówią w trosce o swoje bezpieczeństwo. Według informacji podawanych jakiś czas temu przez jedną z firm oferujących lotto online, co czwarta duża kumulacja lotto zdobywana jest przez grupy graczy, którzy wspólnie dokonali kupna losów. To by wyjaśniało dlaczego tak wielu miłośników loterii liczbowych decyduje się grać razem z rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi z pracy.

A co Ty sądzisz o grupowym lotto?

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.