Gdzie sprawdzić aktualne wyniki EuroMillions?

14 sierpnia 2017, 01:18

wyniki EuroMillionsKażdy gracz, który sięga po loterię EuroMillions, czeka na jej rezultaty, aby sprawdzić czy wyniki losowania okażą się pomyślne. Zwłaszcza początkujący gracze zastanawiają się gdzie mogą sprawdzić wyniki EuroMillions, by móc zweryfikować czy udało im się zdobyć nagrodę pieniężną w wybranej loterii. Teoretycznie sprawdzenie wyników jest bardzo proste, ale w praktyce nie dla każdego sprawa jest oczywista. W tym artykule przedstawimy więc wskazówki, które mogą pomóc zwłaszcza osobom początkującym.

Sprawa jest bardzo prosta jeśli chodzi o graczy, którzy korzystają z loterii EuroMillions w krajach, w których dostępna jest ona stacjonarnie. Nie ma chyba bowiem kolektury lotto, która nie gwarantowałaby swoim klientom możliwości sprawdzenia wyników z poprzedniego losowania. Każda kolektura przedstawia wyniki losowania w formie elektronicznej lub chociażby za pomocą tradycyjnych papierowych kartek, na których wyszczególnione są ostatnio wylosowane liczby lotto w grze EuroMillions. Wyniki można sprawdzić chociażby podczas kolejnych zakupów losów czy przy okazji wizyty w sklepie, na stacji benzynowej czy w kiosku.

Kolejnym miejscem, w którym można sprawdzać wyniki lokalnej loterii jest oczywiście lokalna prasa i radio. Dzienniki wydawane w formie papierowej bardzo często przedstawiają ostatnie wyniki EuroMillions, ponieważ wydawcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ich czytelnicy często kupują ich pismo tylko po to, by sprawdzić które liczby zostały wybrane w ostatnim losowaniu.

A co z graczami, którzy sięgają po EuroMillions za pomocą serwisów internetowych oferujących pośrednictwo w zakupie losów? Wyniki EuroMillions można najczęściej sprawdzić właśnie w tych serwisach, w których dokonano zakupu losów. Właściciele takich serwisów także mają świadomość, że ich klienci są zainteresowani nie tylko tym, ile wynosi kolejna kumulacja lotto, ale również tym, które liczby zostały wylosowane i umożliwiają odbiór wygranej. Aktualnie wyniki EuroMillions w serwisach oferujących możliwość zakupu losów to wręcz obowiązek!

Portale, które oferują możliwość gry w loterie liczbowe, prezentują rzetelne wyniki lotto, dzięki którym można mieć pewność, że liczby przedstawiane jako wylosowane, są zgodne z rzeczywistością. Jeżeli są identyczne z tymi, które gracz posiada na swoim kuponie, oznacza to że gracz wygrywa i może cieszyć się ze zdobycia nagrody pieniężnej.

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.