EuroMillions w Polsce

01 czerwca 2017, 11:00

EuroMillions w PolsceW Polsce loteria EuroMillions nie jest dostępna w formie stacjonarnej. Oznacza to, że nie znajdziemy losów tej gry w kolekturach, na stacjach benzynowych czy w sklepach oferujących grę w lotto. Od 1 kwietnia 2017 roku zmieniają się przepisy dotyczące loterii liczbowych w kraju nad Wisłą i najprawdopodobniej zagraniczne loterie będą mogły być oferowane w tradycyjnej kolekturze.

W chwili obecnej EuroMillions w Polsce dostępne jest wyłącznie przez Internet. Aby zagrać w tę europejską grę należy skorzystać z serwisu, który proponuje pośrednictwo w zakupie losów wybranej gry liczbowej. Gracz wybiera swoje szczęśliwe numery, opłaca zakup losów lotto, a potem czeka już tylko na wyniki losowania EuroMillions. Przedstawiciel serwisu oferującego grę przez Internet kupuje tradycyjne, papierowe losy w imieniu zleceniodawcy. W przypadku wygranej o niewielkiej wysokości kwota przelewana jest na konto gracza, a gdy szczęśliwiec wygrał większą kwotę – następuje przekazanie papierowego losu lub pomoc w odbiorze wygranej w gotówce.

Fani loterii liczbowych mieszkający w Polsce coraz chętniej sięgają po możliwość gry w europejskie lotto online. Zachęcają przede wszystkim bardzo duże kumulacje i możliwość zdobycia wielomilionowych nagród. Nawet podstawowy jackpot znacznie przewyższa najwyższe kumulacje polskiego Lotto. Rekordowa kumulacja EuroMillions to aż 190 000 000 euro, a więc jest o co walczyć, prawda?

Polacy chętnie kupują losy EuroMillions podczas wyjazdów zagranicznych i pobytu w takich krajach uczestniczących w loterii jak Francja, Wielka Brytania, Hiszpania czy Austria. Jednak na dłuższą metę nie jest to wygodne, stąd wzrost zainteresowania serwisami świadczącymi usługi pośrednictwa w zakupie losów przez Internet.

Do dnia dzisiejszego żaden z Polaków nie zdobył głównej nagrody w EuroMillions. Wszystko przed nami. Jeśli chodzi o nagrody pozostałych stopni to już wielu fanów loterii liczbowych z Polski zdobyło od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy euro.

A Ty już grałeś w EuroMillions?

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.