Archiwum lotto – po co tworzy się archiwa wyników losowania?

03 sierpnia 2017, 01:58

archiwum lottoCzy spotkałeś kiedyś archiwum lotto? Wiesz do czego służy i dlaczego jest tak bardzo istotne dla wielu graczy, którzy od lat korzystają z możliwości gry w loterie liczbowe? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie po co tworzy się archiwum lotto i w jaki sposób gracze EuroMillions mogą z nich korzystać, by zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej. Poświęć kilka chwil, by zapoznać się z naszą publikacją, a następnie przejrzyj archiwum lotto, by przygotować swoją własną strategię gry!

Archiwalne wyniki losowania lotto to nic innego jak baza danych, która zawiera rezultaty poprzednich losowań danej loterii. Dobrze przygotowane archiwum EuroMillions zawiera szczęśliwe liczby z nawet kilku miesięcy losowań. Dla laików takie dane są bezużyteczne, ale to duży błąd, ponieważ wyniki lotto, gromadzone przez dłuższy czas, stanowią bardzo cenne źródło informacji o najczęściej lub najrzadziej wybieranych liczbach. Po co taka wiedza jest potrzebna?

Jeżeli gracz interesuje się matematyką i statystyką, na podstawie archiwum lotto będzie w stanie obliczyć prawdopodobieństwo pojawienia się danej liczby w kolejnym losowaniu. Dzięki temu będzie mógł przygotować swój zestaw liczb – najczęściej lub wręcz przeciwnie – najrzadziej losowanych numerów w loterii liczbowej EuroMillions. To udowodnione naukowo, że prawdopodobieństwo odgrywa dużą rolę w losowaniach lotto i że naprawdę można wygrać duże pieniądze sięgając po zestawy najczęściej losowanych liczb.

Samodzielne przygotowanie archiwum lotto może być nie tylko bardzo trudne, ale przede wszystkim czasochłonne, wymagające dużych nakładów pracy. Właśnie dlatego serwisy oferujące lotto online, zapewniają swoim użytkownikom bazy danych przedstawiające archiwalne wyniki losowania lotto. Dla serwisu jest to dodatkowy sposób, by przyciągnąć zainteresowanie klientów, a dla użytkowników jest to wygodna metoda, by przeanalizować dane z dłuższego okresu losowań wybranej gry liczbowej.

Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną w EuroMillions, polecamy korzystanie z lotto archiwum i przeglądanie numerów, które były wybierane w europejskiej loterii w ostatnich losowaniach. Ta wiedza naprawdę może bardzo pomóc i przybliżyć do ogromnej wygranej!

EuroMillions przez Internet

Jedna z największych loterii lotto w Europie - od teraz dostępna bez wychodzenia z domu. Rekordowe kumulacje i bardzo wysokie wygrane. Największa wygrana EuroMillions w historii to aż 190 000 000 €!

Dostępna w stacjonarnej formie w wielu krajach Europy. Aby zagrać w EuroMillions - skorzystaj z możliwości zakupu losów EuroMillions online.

EuroMillions w Polsce

Aby zagrać w Polsce w EuroMillions - skorzystaj z możliwości gry przez Internet.

Wybierz swoje szczęśliwe numery lotto i kup losy EuroMillions online.

Sprawdzaj wyniki losowania lotto i wygrywaj! Popularne europejskie lotto dostępne również po polsku!

Zagraj o rekordowe kumulacje EuroMillions - nawet 190 000 000 euro w puli.

EuroMillions online

Europejska loteria EuroMillions oferuje minimalną pulę 17 000 000 €.

Losowanie EuroMillions: wtorek i piątek 20.30

Największa kumulacja w loterii:
190 000 000 €.

SuperEnalotto online

Największa loteria liczbowa we Włoszech.

Minimalna pula nagród: 1 300 000 €.

Losowanie SuperEnalotto: wtorek, czwartek, sobota 20.00

Największa kumulacja SuperEnalotto: 177 000 000 €.

Mega Millions online

Amerykańska loteria lotto oferująca ogromne kumulacje.

Minimalna pula: 15 000 000 $.

Losowanie Mega Millions: środa, sobota 23.00

Rekordowa kumulacja Mega Millions: 656 000 000 $

Eurojackpot online

Europejska loteria ciesząca się od 2012 roku wielką popularnością.

Minimalna pula: 10 000 000 €.

Losowanie Eurojackpot: piątek 21.00

Rekordowa kumulacja Eurojackpot: 90 000 000 €.